Společnost CTR Holding Assets GmbH se sídlem v Rakousku provozuje pod zastřešující značkou CTR Rental Apartments plně zařízené a vybavené byty k pronájmu v České republice, Německu a na Slovensku. Díky tomu, že jsou apartmány vybaveny vším potřebným, mohou naši klienti začít ihned bydlet. Viktoria Apartments se na konci roku 2021 staly dalším projektem, který je součástí CTR Rental Apartments.

Všechny projekty se nacházejí v centru města s perfektním dopravním spojením. Přátelský tým recepce, hlídané garážové stání a praktické doplňkové služby vám usnadní život a pobyt v Praze, Regensburgu nebo Košicích, což je v souladu s naším sloganem „Pocit domova s pohodlím hotelu“.

Albertov Rental Apartments

Náš největší projekt servisovaných apartmánů se nachází v centru hlavního města Prahy. Uzavřený areál, restaurace, supermarket a malá vinice s altánkem pro romantické večeře činí bydlení v Praze více než pohodlným.

Košice Rental Apartments

Tento projekt byl uveden do provozu v roce 2020 a od té doby je bydlení v Košicích hračkou. Také v tomto apartmánovém domě získáte naše obvyklé služby v kombinaci s kompletně vybaveným apartmánem.

Marina Apartments Regensburg

V apartmánech Marina bydlíte v centru, v klidu a přímo na Dunaji. Celkem 80 moderně zařízených apartmánů je k dispozici pro bydlení i práci v Regensburgu. Za pár minut dojdete do starého města nebo do přístavu.